3. BUK LESNÍ ( Beech ) Zobrazit větší

3. BUK LESNÍ (Beech)

BACH-3

Nový produkt

přílišná kritičnost, netolerance, odsuzování, arogance, izolace, úzkoprsost, vytváření negativních úsudků o druhých. Přináší laskavost, snášenlivost a větší porozumění, takže lépe dovedete vidět ostatní lidi z té lepší stránky. Vydržíte sami se sebou a zbytečně nerušíte ostatní. Ponecháváte svobodný prostor.

Více informací

1 Položka

skladem

295,00 Kč

Parametry

OBJEM 20 ML
SLOŽENÍ 0,2% macerát květu buk lesní (fagus sylvatica), 27% alkohol

Více informací

Beech pomáhá lidem, kteří neustále kritizují, nemají žádné porozumění k nedostatkům jiných a nechtějí dělat žádné ústupky. To dobré na jiných lidech vnímají jen velmi těžko. Tím u nich vzniká silný pocit vlastní převahy, připravenost k ryzímu posuzování a arogantní jednání. Podrážděně reagují i na zmatenost či jiné chování jiných lidí. Jsou přesvědčeni, že mají vždy pravdu a všichni ostatní se mýlí (viz také Impatiens).

Pozitivní potenciál Beech se projevuje v toleranci, rozvoji soucitu a pocitem propojenosti s ostatními lidmi. Beech vynáší na povrch pozitivní vlastnosti, které člověku umožňují vidět i přes mnohé nedostatky dobro v jiných lidech.

Dávkování:

Léčebná lahvička je nejekonomičtějším způsobem dlouhodobého užívání esencí. Vezměte si jakoukoli kapací lahvičku o obsahu asi 30 ml. (MIXOVACÍ LAHVIČKA) Do lahvičky nakapejte 2 kapky od každé zvolené esence, kterou potřebujete (maximálně však 6 až 7 esencí) a potom ji doplňte čistou pramenitou vodou (bez bublinek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Jestliže potřebujete delší dobu užívat Krizovou esenci (Rescue Remedy), dáte jí do lahvičky 4 kapky. Z takto připravené lahvičky budete užívat alespoň 4x denně 4 kapky buď přímo do úst nebo do jakéhokoli nápoje Pokud ucítíte potřebu užívat je častěji, samozřejmě můžete. A jelikož se vyrábějí z nejedovatých rostlin, nehrozí předávkování ani žádné vedlejší účinky. Bachovy květové esence můžete také používat pouze na procházející nálady. Po identifikaci vaší nálady a esence, která vám ji pomůže uzdravit, si nakapete 2 kapky (4 kapky v případě Krizové esence) do jakéhokoli nápoje a budete upíjet tak dlouho, dokud nálada nezmizí.

 


Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.