6. SlÍVA TŘEŠŇOVÁ (CHerry plum) Zobrazit větší

6. SlÍVA TŘEŠŇOVÁ (CHerry plum)

BACH-6

Nový produkt

Strach ze ztráty sebekontroly. Je vhodná pro lidi, kteří mají strach, že ztratí kontrolu nad svým chováním, že vybouchnou. Lze jí použít v situacích, kdy se náhle objeví netypické silné negativné emoce: hysterie, zuřivost a podobné.

Pozitivní potenciál: je zřejmý u lidí, kteří díky svému vnitřnímu klidu a mírnosti jednají racionálně.


Více informací

1 Položka

skladem

295,00 Kč

Parametry

Styl 20 ML
OBJEM 0,2% macerát květu slíva třešňová (prunus cerasifera), 27% alkohol

Více informací

Cherry Plum je pro lidi, kteří mají strach, že ztratí kontrolu nad svým chováním. Může u nich nastat pocit, jakoby stáli před nervovým zhroucením. Převládá u nich jak zoufalství, tak i strach ze ztráty rozumu.

Cherry Plum je žádoucí, když tito lidé cítí, že stojí krátce před „ výbuchem“. K tomu se přidá ještě strach z nekontrolovatelných impulsů. Skutečně může dojít k neobyčejně zraňujícím urážkám a hysterickému chování vůči přátelům i členům rodiny, které se vystupňují až k výbuchu zuřivosti.

Pozitivní potenciál Cherry Plum je vidět u lidí, kteří díky svému vnitřnímu klidu a mírnosti jednají a konají racionálně. Pokud je tento stav však závažný, doporučujeme pomoc dobrého terapeuta.

Dávkování:

Léčebná lahvička je nejekonomičtějším způsobem dlouhodobého užívání esencí. Vezměte si jakoukoli kapací lahvičku o obsahu asi 30 ml. (MIXOVACÍ LAHVIČKA) Do lahvičky nakapejte 2 kapky od každé zvolené esence, kterou potřebujete (maximálně však 6 až 7 esencí) a potom ji doplňte čistou pramenitou vodou (bez bublinek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Jestliže potřebujete delší dobu užívat Krizovou esenci (Rescue Remedy), dáte jí do lahvičky 4 kapky. Z takto připravené lahvičky budete užívat alespoň 4x denně 4 kapky buď přímo do úst nebo do jakéhokoli nápoje Pokud ucítíte potřebu užívat je častěji, samozřejmě můžete. A jelikož se vyrábějí z nejedovatých rostlin, nehrozí předávkování ani žádné vedlejší účinky. Bachovy květové esence můžete také používat pouze na procházející nálady. Po identifikaci vaší nálady a esence, která vám ji pomůže uzdravit, si nakapete 2 kapky (4 kapky v případě Krizové esence) do jakéhokoli nápoje a budete upíjet tak dlouho, dokud nálada nezmizí.


Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.