8. ČEKANKA OBECNÁ (Chicory) Zobrazit větší

8. ČEKANKA OBECNÁ (Chicory)

BACH-8

Nový produkt

manipulace a ovládání lidí, sebelítost, citové vydírání vůči druhým, majetnické sklony, vyžadování pozornosti, sebechvála. Přináší pravý cit, lásku a oddanost spolu se schopností pečovat o jiné bez očekávání nějaké odměny. Doporučuje se pro děti a zvířatka vyžadující neustálou pozornost. Odbourává kritizování malých věcí.

Více informací

1 Položka

skladem

295,00 Kč

Parametry

OBJEM 20 ml
SLOŽENÍ 0,2% macerát květu čekanka obecná (cichorium intybus ), 27% alkohol

Více informací

Obecně máte majetnické sklony

Chicory potřebují lidé, kteří ve velké míře ovládají a svými starostmi o jiné egocentricky manipulují. Vyznačují se silnou vůlí a od ostatních očekávají, že se podřídí jejich vlastním hodnotám, což se může projevit v kritice, vměšování, výčitkách a námitkách. To bývá, když očekávají odpovídající protislužbu.

Osamělost považují za nepříjemnou. Neustálou pozornost a neustálou službu považují za samozřejmost: typickými jsou majetnicky dominující otcové nebo matky, kteří drží „na uzdě“ již své dospělé děti. I když jsou vnitřně silní, může u nich dojít k sebelítosti a lehce u nich vzniká pocit uraženosti.

Tito lidé jsou často upovídaní, mají strnulé názory a chuť na hádky a vzájemné diskuse.
Chicory je vhodné i pro děti, které vyžadují neustálou pozornost.

Pozitivní potenciál Chicory je vidět u lidí, kteří jsou schopni nezištně se starat o druhé a darovat jim skutečnou mateřskou lásku. Dávají, aniž by za to cokoli očekávali. S jejich pocitem naplněnosti a sebejistoty už není potřebné hledat potvrzení u druhých, že si lásku zaslouží.

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.