14. VŘES OBECNÝ (Heather) Zobrazit větší

14. VŘES OBECNÝ (Heather)

BACH-14

Nový produkt

pomáhá nám vidět naše problémy ve správné perspektivě, překonat pocit, že naše problémy jsou největší na světě a naši potřebu, aby nám všichni naslouchali, při přílišné potřebě pozornosti, nutkání neustále mluvit o sobě.

Více informací

1 Položka

skladem

295,00 Kč

Parametry

OBJEM 20 ml
SLOŽENÍ 0,2% macerát květu vřes obecný (calluna vulgaris), 27% alkohol

Více informací

Nechcete být sám, soustředíte se jen na sebe

Heather je skvělý pro lidi, kteří si ze své životní situace nebo nemoci vytvořili právo, že nejsou schopni se zabývat mezilidskými vztahy k jiným lidem. Jejich extrémní potřeba, být pořád ve středu, prakticky ubíjí ostatní lidi.Přehánějí své symptomy a z maličkostí dělají extrémní věci. Nutkání mluvit vede k tomu, že potřebují publikum, kterému objasňují do detailu všechno, bez toho, aby jiné pustili ke slovu. Mají sklon mluvit rychle, blízko posluchačova obličeje.

'Tito lidé nechtějí být sami, ale nechápou, že jiní lidé se jim raději vyhýbají. Prakticky totiž „vysávají“ jejich vitalitu a nevěnují se žádným problémům jiných.

Pozitivním potenciálem Heather je člověk, který nesobecky naslouchá a má porozumění pro starosti jiných, čímž jim poskytuje velkou pomoc. Svůj vlastní žal je schopen pozitivně využít tím, že se umí vcítit do druhých.

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.