15. CESMÍNA OSTROLISTÁ (Holly) Zobrazit větší

15. CESMÍNA OSTROLISTÁ (Holly)

BACH-15

Nový produkt

na žárlivost, nedůvěru a podezíravost, zatvrzelost, přecitlivělost, zlost, hněv, závist, nenávist, pocit neštěstí. Přívádí k projevům lásky, odpuštění a porozumění. Je pro ty, kteří závidí jiným a taky pro děti a zvířata, které žárlí na nový přírůstek do rodiny

Více informací

1 Položka

skladem

295,00 Kč

Parametry

OBJEM 20 ml
SLOŽENÍ 0,2% macerát květu cesmína ostrolistá (ilex aquifolium), 27% alkohol

Více informací

Máte návaly žárlivosti, zlosti, hněvu a nenávisti

Holly je pro lidi, kteří jsou žárliví, zatvrzelí, bezcitní, plní záště a někdy mohou být až vzteklí. Často vnitřně trpí bez skutečných příčin. Je pro ně těžké otevřít své srdce lásce.

Jejich negativní postoj pramení ze závisti, nenávisti a žárlivosti. Bolest však u nich může vznikat z vnitřní nejistoty a vede je k tomu, že mnoho věcí prožívají negativně a reagují agresivně. Neschopnost otevřít se lásce, je u nich kombinovaná se všeobecným pocitem vzteku na ostatní lidi.

Holly je vhodná pro děti, které žárlí na své sourozence.

Pozitivním potenciálem Holly je člověk, který je schopný dávat bez jakýchkoliv požadavků. Mají soucit, o lásku se dokážou laskavě podělit i s ostatními. Nejsou panovační, ani když se jedná o jejich vlastní problémy. S pocitem vnitřní harmonie mají opravdovou radost z úspěchu jiných. Dr. Bach napsal: „Holly nás chrání před vším, co není láska. Holly nám otevírá srdce a spojuje nás s božskou láskou.

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.