16. ZIMOLEZ KOZÍ LIST (Honeysuckle) Zobrazit větší

16. ZIMOLEZ KOZÍ LIST (Honeysuckle)

BACH-16

Nový produkt

při pocitech nostalgie,marné touhy a žití minulostí.Pomůže těm, kteří uvízli nostalgicky v minulosti. Tato esence pomáhá proti stesku po domově při přestěhování. Pomáhá dětem, kterým se stýská po rodičích, když jsou odloučené na táboře. Honeysuckle dává schopnost žít v přítomnosti a bez lítosti a pomáhá pokročit v životě vpřed bez starostí z minulostí.U zvířátek při změně majitele nebo jeho úmrtí.

Více informací

1 Položka

skladem

295,00 Kč

Parametry

OBJEM 20 ml
SLOŽENÍ 0,2% macerát květu zimolez kozí list (lonicera caprifolium), 27% alkohol

Více informací

Žijete neustále v minulosti, ovládá Vás nostalgie

Honeysuckle je vhodný pro lidi, kteří silně lpí na svých vzpomínkách z minulosti. Tito lidé mají sklon žít v minulosti, ve stavu stýskání po domově nebo v nostalgii. Navzdory lítosti a žalu, nejsou schopni změnit současné okolnosti a svůj pohled orientují jen na minulost. Mohou být připoutáni ke ztrátě milovaného člověka, k lepším dnům v minulosti nebo nemohou překonat nějakou smutnou událost. Těžko překonávají úmrtí a v hovoru se neustále obrací do minulosti.

Obzvlášť přínosným může být Honeysuckle v případě úmrtí, ztrátě pracovního místa, selhání v obchodním podnikání, ale i u starších, osamělých lidí.

Pozitivním potenciálem Honeysuckle je schopnost žít v přítomnosti, nenechat se převálcovat minulostí, ale vnímat ji jako cennou zkušenost, ze které se můžeme poučit pro současnost. Stárnutí je akceptováno jako přirozený proces.

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.