17. HABR OBECNÝ (Hornbeam) Zobrazit větší

17. HABR OBECNÝ (Hornbeam)

BACH-17

Nový produkt

Pocit „Pondělního rána“. Habr pomáhá při pocitech únavy (převážně mentální) a neschopnosti soustředit se na osobní potřeby. Je vhodný při přepracovanosti a při pocitech“lenosti“, raději to udělám zítra, stálého odkládání řešení situací.

Pozitivním potenciálem je: dodává, navrací energii a schopnost čelit „denní práci“ .Více informací

1 Položka

skladem

295,00 Kč

Parametry

OBJEM 20 ML
SLOŽENÍ 0,2% macerát květu habr obecný (carpinus betulus ), 27% alkohol

Více informací

Máte kolísavé nálady, chybí vám potěšení

Hornbeam je určen lidem, kteří se cítí vyčerpaně a jako vymačkaní, ale spíš na duševní než tělesné úrovni. Tito lidé se probouzí s pocitem skepse a pochybnostmi, zda zvládnou úkoly a povinnosti dne. Považují za obtížné čelit problémům nebo zvládnout denní program, i když obvykle všechno zvládají.

Hornbeam je vhodný při přepracovanosti, při pocitu „lenosti“ nebo chybějících změnách v životě, jako i při přípravě na zkoušku (viz dále Olive). Nedostatek entuziasmu může někdy vést i k odkládání obchodních setkání. Spánek jim nepřináší žádné zotavení a při zotavování z nemocí pochybují o síle se uzdravit.

Pozitivním potenciálem Hornbeam je vnitřní přesvědčení o své vlastní síle a schopnosti čelit „denní práci“. Živé znovuobnovení duševních schopností, vitality, čerstvosti a spontánnosti navrací radost ze života. Úkoly a povinnosti dne uchopí s energií a jasnou hlavou, přičemž dostatečný odpočinek tvoří rovnováhu s prací.

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.