18. NETYKAVKA ŽLÁZONOSNÁ (Impatiens) Zobrazit větší

18. NETYKAVKA ŽLÁZONOSNÁ (Impatiens)

BACH-18

Nový produkt

frustrace, podrážděnost, netrpělivost, prudké reakce, neposednost, prchlivost, vnitřní napětí, trávicí potíže z „nervů“. Přináší trpělivost, porozumění pro ostatní a více klidu a diplomatického chování. Vhodné pro neposedné a hašteřivé děti a taky lidi, kteří nedokončují to, co začali

Více informací

1 Položka

skladem

295,00 Kč

Parametry

OBJEM 20 ML
SLOŽENÍ 0,2% macerát květu netýkavka žlázonosná, 27% alkohol

Více informací

Jste popudliví, netrpěliví, reagujete velmi prudce

Impatiens je vhodná pro lidi, kteří jsou snadno podráždění. Jsou netrpěliví a všechno chtějí okamžitě vyřídit. Při mluvení a myšlenkových pochodech během dne nasazují rychlé tempo.Jejich vlastní kompetence a výkonnost vede k tomu, že jsou frustrováni a podrážděni pomalejšími kolegy, a proto upřednostňují individuální práci. Jsou nezávislí a nenávidí ztrácení času, často dokončují věty partnerů, se kterými mluví.
Může u nich docházet k výbuchu temperamentu, který ale rychle odezní. V nemoci jsou neklidnými a podrážděnými pacienty. Často jsou nervózní a neklidní. Jejich ukvapenost může vést i k nehodám.

Pozitivním potenciálem Impatiens je člověk, který je rozhodný a spontánní, kterého myšlenkové pochody a jednání není tak ukvapené. Je uvolněný a dobře naladěný i vůči svému okolí, má porozumění i trpělivost s jinými, kteří jsou pomalejší. Obtížné problémy řeší diplomaticky a v klidu.

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.