19. MODŘÍN OPADAVÝ (Larch) Zobrazit větší

19. MODŘÍN OPADAVÝ (Larch)

BACH-19

Nový produkt

nedostatek sebedůvěry, pocit méněcennosti a druhořadosti, falešná skromnost, strach ze selhání, nerozhodnost, pasivita. Podporuje aktivitu a vytrvalost. Sebedůvěra vzrůstá s každým i sebemenším úspěchem.

Více informací

1 Položka

skladem

295,00 Kč

Parametry

OBJEM 20 ml
SLOŽENÍ 0,2% macerát květu modřín opadavý (larix decidua), 27% alkohol

Více informací

Máte nedostatek sebedůvěry, trpíte komplexem méněcennosti

Larch je určen pro lidi, kteří mají málo sebevědomí, a tak se ze strachu ani nepokouší cokoliv uskutečnit. Dominuje u nich pocit méněcennosti, ačkoliv mají určité schopnosti. Ty ale popírají, aby se vyhnuli nezdaru a selhání.

Larch je užitečný i při chybějící sebedůvěře u zkoušek, pracovním pohovoru, řidičských zkouškách atd… (viz také Rescue Remedy).

Pozitivním potenciálem Larch jsou odhodlaní, schopní lidé s reálným pocitem sebedůvěry, kteří se nebojí nezdarů či neúspěchů. Jsou si vědomi svého potenciálu a podnikají všechno proto, aby ho mohli vyjádřit. Jsou energičtí a připravení riskovat. Slovo „to nemůžu“, z jejich slovníku mizí. Vlastní kritické schopnosti používají také moudře.

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva