28. CHMEREK ROČNÍ ( Scleranthus) Zobrazit větší

28. CHMEREK ROČNÍ ( Scleranthus)

BACH-28

Nový produkt

Nejistota, nerozhodnost. Pomůže nám při problémech s rozhodováním mezi dvěma danými možnostmi, při střídání nálad. Tento typ lidí většinou ví, co od života chce, ale neví, jak to dostat. Esence je vhodná pro nerozhodné, váhavé, zvláště když jde o dvojí volbu.

Více informací

1 Položka

skladem

295,00 Kč

Parametry

OBJEM 20 ml
SLOŽENÍ 0,2% macerát květu chmerek roční (scleranthus annuus), 27% alkohol

Více informací

Trpíte nerozhodností a vnitřní nevyrovnaností

Scleranthus je vhodný pro lidi trpící nerozhodností.Těžce se rozhodují, obzvlášť tehdy, když se musí rozhodnout mezi dvěma věcmi. Chybí jim vnitřní vyrovnanost a rovnováha. Jejich roztěkaná mysl a nerozhodnost vedou k tomu, že v rozhovorech znenadání skáčí z jednoho tématu na druhé. Jejich nálada je proměnlivá a kolísá mezi extrémy. Od radosti přeskočí k smutku, od energie k apatii, od optimismu k pesimismu, od úsměvu k pláči. Pokud tito lidé neprohlédnou převládající nejistotu, může tento kolísavý pohled na věci vést k nespolehlivosti, plýtvání časem a k promeškání šancí.

Pozitivním potenciálem Scleranthus jsou lidé, kteří se vyznačují sebejistotou a rozhodností, zachovávají si vnitřní rovnováhu v každé situaci. Jsou schopni dělat rychlá rozhodnutí a potřebné kroky, aby obstáli na své životní cestě.

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.