31. SPORÝŠ LÉKAŘSKÝ (Vervain) Zobrazit větší

31. SPORÝŠ LÉKAŘSKÝ (Vervain)

BACH-31

Nový produkt

fanatismus, pocit neomylnosti, hyperaktivita, přílišná nadšenost a přeceňování svých možností, ignorace odpočinku, stres. Přináší schopnost uvolnit se a odpočívat. Ponecháváte věcem volný průběh a ostatním jejich vlastní názory a prostor. Vhodné pro hyperaktivní děti.

Více informací

1 Položka

295,00 Kč

Parametry

OBJEM 20 ml
SLOŽENÍ 0,2% macerát květu sporýš lékařský (verbena officinalis), 27% alkohol

Více informací

Přilišné nadšení

Vervain je vhodný pro lidi, kteří mají fixní principy a představy, které jsou podle jejich vnitřního přesvědčení absolutně správné a které zřídkakdy mění. Jejich neústupné odhodlání může vést k přetížení a k silnému vnitřnímu napětí až křečovitému stažení. Jejich přehnaná snaha i v nepatrné činnosti je často vede až za hranice vlastních sil. Duševně předbíhají události, berou si na sebe mnoho práce a snaží se najednou vyřídit hodně úkolů.

Tito lidé mají silnou vůli a reprezentují neoblomný názor. Často mají silný smysl pro spravedlnost a jsou obzvlášť ostražití vůči nespravedlnosti.

Jejich silná duševní aktivita jakož i neschopnost a neochota odpočívat vede často k nespavosti. V zásadních diskusích reagují lehce frustrovaně, podrážděně nebo rozzlobeně.

Pozitivním potenciálem Vervain jsou lidé, kteří reagují tolerantně, pokojně a rozumně a jsou schopni i odpočívat. Ačkoliv si udržují pevné názory, jsou schopni je měnit a ne je jiným lidem vnucovat.

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.