zakladni.jpg
ZÁKLADNÍ ROZBORObsahuje cca 30-40 stran:
Co o Vás říká datum narození. Vaše charakterové vlastnosti, jaký jste typ osobnosti,
ukáže Vaší životní cestu. Jaký jsou pro Vás slabý, silný období, jaký používat drahokamy. Dále rozebereme jaký má na Vás vliv jméno, přijmení, vaše nadání, povahové vlastnosti, spirituální číslo. Podíváme se jaký máte talent, jaká by byla pro Vás ideální práce a mnoho dalšího.  
Cena: 440,-Kč           CHCI SI OBJEDNAT ZÁKLADNÍ ROZBOR 
KARMICKY.jpg KARMICKÝ ROZBOR

Obsahuje cca 60 stran / 30-40 stran - bez hodiny narození a krevní skupiny:
Vaší současnou inkarnaci, jaké úkoly máte splnit, co jste převzali od svých předků, co si přinášíte do života,
vzorce duše, komunikační dovednosti,láska, peníze, proč jsme přišli na svět, karma dle numerologie, karmický úkol - jaký máte splnit, karma ve jméně, vzorec osudu, karma zakódovaná v krvi.
Osudové trojúhelníky - Prohlédneme všechny cykly života naráz od narození až po smrt. Zjistíme, kdy dospějeme. Co se máme ve zvoleném období naučit. Jaký se máme podrobit zkoušce v určité oblasti života v té na kterou je třeba zaměřit pozornost. Dá se tedy říct, že jsou to jakési osudové zkoušky. A právě číslo devítileté vibrace určuje, o jaký druh zkoušky půjde. V této části se dozvíte co Vás čeká do konce života: celkový trend, práce, finance, zdraví.

Cena: 1.700,-Kč         CHCI SI OBJEDNAT KARMICKÝ ROZBOR

ŽIVOTNÍ JANTRA.jpg

ŽIVOTNÍ JANTRA
Rozbor v rozsahu cca 6 stránek textu A4 zpracovávám ručně.

Numerologické jantry se nosí jako talismany, které nám přinášejí ochranu a jsou ve formě magických čtverců. Můžeme je namalovat, vyrýt a nosit na krku. Životní jantra je vytvořena na základě data narození a dá se z ní vyčíst: Charakter a motivace, Energie a nadšení, Naše, vztahy jak je prožívám, Štědrost a velkorysost, Pomoc ostatním, Intuici. Jak se dokážeme radovat ze života, Karma, Láska, Peníze a hodnot, Nadání, Možností a příležitosti, Životní postoj


Cena: 440,-Kč           CHCI SI OBJEDNAT ŽIVOTNÍ JANTRU

129.jpg
CELKOVÝ ROZBOR

obsahuje: základní, karmický, životní jantru   
Cena: 2420,-Kč         CHCI SI OBJEDNAT CELKOVÝ ROZBOR129.jpg
ROČNÍ ROZBORcelkový trend, práci, finance, zdraví.
Tento rozbor se počítá od Vašich narozenin k následujícím
Např. máte narozeniny v
dubnu 2011 a vy si vzpomenete červnu 2011, že chcete rozbor. Musíte se rozhodnout od kdy chcete rozbor zda od dubna 2011 nebo od dubna 2012 ?Cena: 440,-Kč           CHCI SI OBJEDNAT ROČNÍ ROZBOR129.jpg

DĚTSKÝ ROZBOR

Dětský rozbor cca 30 stránek je vynikajícím pomocníkem při výchově našich dětí.
Z data narození vyčteme: Jak se dítě bude projevovat jako miminko, školák i dospívající. Základní charakterové vlastnosti. Jak se bude chovat. Typ osobnosti a životní cestu.
Numerologická mřížka prozradí: Slovní projev-city, Manuální zručnost. Láska. Moudrost. Chybějící čísla v mřížce: co si dítě v životě musí osvojit. Roviny: jakým směrem se dítě bude ubírat. Primární čísla : vypovídají o jednotlivých etapách života. Předpověď do patnácti let dítěte co ho čeká.

Cena: 440,-Kč           CHCI SI OBJEDNAT DĚTSKÝ ROZBOR