RŮŽENÍN kyvadlo přívěšek Zobrazit větší

RŮŽENÍN kyvadlo přívěšek

K-7

Nový produkt

Kyvadlo z kovu a růženínu je vynikající psychotronickou pomůckou. Energie růženínu zbystřuje naši vnímavost a intuici, rozvíjí schopnost jasnozření.

řetízek čakrový délka 47 cm, kyvadlo 2 cm

Více informací

1 Položka

skladem

250,00 Kč

Více informací

Růženín je kamenem nepodmíněné lásky. Čistí a otevírá srdce a srdeční čakru a vnáší tak do nich vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Uklidňuje a utěšuje. Pomáhá ve chvílích smutku a duševní bolesti. Je nejvhodnějším kamenem pro přivábení lásky. Pro tento účel rozložte několik růženínů okolo postele nebo do rohu vztahů (pravý roh nejvzdálenější od vstupních dveří), či noste u sebe růženín nejlépe ve tvaru srdce. Podporuje již vzniklé vztahy, vnáší do nich harmonii a obnovuje důvěru. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji čistou láskou a milostnými vibracemi. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Je to nejlepší léčitel citů.

Chcete si odpovědět na otázky pomocí kyvadla, či se naučit diagnostiku ? Pro začátek doporučuji kyvadlo - později ho ani nebudete potřebovat.

Princip fungování kyvadla je jednoduchý - drobné závaží, upevněné na řetízku, držíte nehybně v ruce a nejdříve si zjistíte jak Vám bude odpovídat na ANO a na NE. Poté se už můžete ptát na otázky. Kdyby Vás to chytlo můžete se zúčastnit kurzu kyvadla ( LSVJ )