AMETYST KYVADLO Zobrazit větší

AMETYST KYVADLO

K-9

Nový produkt

Kyvadélko z kvalitního ametystu, na řetízku z kovu. Různé tvary (kužel, jehlan) dle momentálních skladových zásob. Velikost kamene cca 2 cm, délka řetízku 17 cm.

Více informací

1 Položka

skladem

250,00 Kč

Více informací

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Chcete si odpovědět na otázky pomocí kyvadla, či se naučit diagnostiku ? Pro začátek doporučuji kyvadlo - později ho ani nebudete potřebovat.

Princip fungování kyvadla je jednoduchý - drobné závaží, upevněné na řetízku, držíte nehybně v ruce a nejdříve si zjistíte jak Vám bude odpovídat na ANO a na NE. Poté se už můžete ptát na otázky. Kdyby Vás to chytlo můžete se zúčastnit kurzu kyvadla ( LSVJ )