OCHRANÁŘ Zobrazit větší

OCHRANÁŘ ( 4.čakra )

N-9

Nový produkt

Náramek s ruženínu a avanturin. Zeleno růžový - barva náleží lásce, aneb 4. čakře.

Více informací

1 Položka

skladem

200,00 Kč

Parametry

Délka UNI 17 - 18 cm obvod ruky
Materiál růženín, avanturin, kov, nylonová gumička
Velikost korálku 8, 6 mm

Více informací

Avanturín se používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, ochrana před zářením z mobilního telefonu.V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou

Růženín byl již od antických dob ctěn a nošen jako kámen lásky a srdce.

Svými jemnými růžovými tóny v nás probouzí cit něžnosti, mírnosti, přátelství a nesobecké lásky. Pomáhá nesmělým milencům projevit své dosud ukrývané pocity, otevírá srdci a smyslům veškerou krásu přírody, je jako pohlazení pro duši. Růženín prohlubuje vnímavost našich smyslů k umění, zejména k hudbě, dokáže bez potřeby slov v naší duši rozkmitat jemné a ozdravující vibrace. Oživuje v nás fantazii, bohatou inspiraci a tvořivého ducha. Při řešení problémů a při komunikaci s lidmi nás učí trpělivosti ponechat věcem potřebný prostor a čas, neboť jen přirozeným postupem dojdeme nejbezpečněji k cíli. Učí nás věnovat pozornost jiným náhledům, třebaže opačným, která nám pomohou rozšířit obzor.

V duchovní rovině nás provází na naší cestě hledání jako strážný anděl. S jeho pomocí se ubráníme všemu špatnému a hrubému, co nás při naší slabosti někdy strhuje zpět. Při meditaci nám pomáhá otevřít srdce nadsmyslové lásce, která nezná potřebu vlastnit.

Zdravotně je těžiště jeho vlivu v centru srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje vše, co souvisí s jeho činností a psychosomatickými poruchami, které mají příčinu v poraněných a posléze potlačených emocích. Dále pomáhá v léčení nemocí pohlavních orgánů u žen i u mužů a neplodnosti. Vydatným pomocníkem je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie.
obrázek  se může lišit nepatrně barvou od skutečnosti