LÁVOVÉ ŠTĚSTÍ Zobrazit větší

LÁVOVÉ ŠTĚSTÍ

N-5

Nový produkt

Ochrana, láska, štěstí

Více informací

Tento produkt již není na skladě

200,00 Kč

Parametry

Délka UNI 17 - 18 cm obvod ruky

Více informací

Lávový kámen je silným ochranným kamenem, který léčí a uzdravuje. Pomáhá odrážet fyzické a psychické útoky. Pomáhá rozvíjet fantazii, dodává sebedůvěru, ochraňuje před špatnými vlivy a posiluje logické myšlení. Odstraňuje následky tělesných i duševních traumat.
Růženín byl již od antických dob ctěn a nošen jako kámen lásky a srdce.
Svými jemnými růžovými tóny v nás probouzí cit něžnosti, mírnosti, přátelství a nesobecké lásky. Pomáhá nesmělým milencům projevit své dosud ukrývané pocity, otevírá srdci a smyslům veškerou krásu přírody, je jako pohlazení pro duši. Růženín prohlubuje vnímavost našich smyslů k umění, zejména k hudbě, dokáže bez potřeby slov v naší duši rozkmitat jemné a ozdravující vibrace. Oživuje v nás fantazii, bohatou inspiraci a tvořivého ducha. Při řešení problémů a při komunikaci s lidmi nás učí trpělivosti ponechat věcem potřebný prostor a čas, neboť jen přirozeným postupem dojdeme nejbezpečněji k cíli. Učí nás věnovat pozornost jiným náhledům, třebaže opačným, která nám pomohou rozšířit obzor.
V duchovní rovině nás provází na naší cestě hledání jako strážný anděl. S jeho pomocí se ubráníme všemu špatnému a hrubému, co nás při naší slabosti někdy strhuje zpět. Při meditaci nám pomáhá otevřít srdce nadsmyslové lásce, která nezná potřebu vlastnit.
Zdravotně je těžiště jeho vlivu v centru srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje vše, co souvisí s jeho činností a psychosomatickými poruchami, které mají příčinu v poraněných a posléze potlačených emocích. Dále pomáhá v léčení nemocí pohlavních orgánů u žen i u mužů a neplodnosti. Vydatným pomocníkem je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie.
Slon je jedním z nejstarších zvířecích symbolů v Číně. Symbol moudrosti, velkých znalostí, síly, moci, štěstí a dlouhověkosti. Je velice inteligentní zvíře, které cítí vděčnost, za své mrtvé truchlí a má skvělou paměť. Jistě znáte "má paměť jako slon. A kdo by to tak nechtěl mít. Je pokládán za vzor mravní síly a obezřetnosti.
obrázek  se může lišit nepatrně barvou od skutečnosti