ANDĚLSKÉ REIKI


Od narození až k hodině smrti je náš život neustále obklopen přítomností andělů. Každý člověk má u sebe anděla jako ochránce, aby ho chránil a také aby ho vedl k naplněnému životu. Andělé - to jsou energetické bytosti světla a lásky, které jsou připraveny nám na požádání velmi účinně pomáhat.

Pokud nám však mají andělé pomáhat a léčit nás, potom k tomu potřebují naši spolupráci a vědomé propojení jejich energií s čakrami našeho těla. Jako příprava pro přijetí andělské energie se v plné výši osvědčila aktivní práce s energií reiki. Symboly reiki jsou grafické znaky, které působí jako komunikační dorozumívací prostředek s anděly lásky. Mají podobnou funkci jako písmena. Každý symbol něco znamená - a s použitím konkrétního symbolu pak oslovujeme anděly lásky i konkrétní prosbou.

Energie Andělského reiki je trochu jiná, než klasické formy práce s energií, na kterou jsme zvyklí (např. Usuiho reiki). Ale je mnohem více účinná. Naučíte-li se s andělskou energií pracovat, zjistíte, že máte k dispozici ty nejlepší pomocníky, kteří vás nikdy nezklamou, za každé situace vás milují a pomohou vám vždy, kdykoliv požádáte.