KARMICKÝ ROZBOR

Rozbor v rozsahu cca 80 stránek textu A4 zpracovávám ručně

Co v tomto rozboru naleznete: vaší současnou inkarnaci, směr a úkol,co si přinášíte do tohoto života, kde jste žili, jaké povolání jste vykonávali,doporučení pro tento život, karma dle numerologické mřížky, odkud přicházíte a kam směřujete, karmický úkol - jaký máte splnit, karma ve jméně, vzorec osudu, karma zakódovaná v krvi.

Prohlédneme všechny cykly života naráz a tím lépe porozumíme vlastnímu životu. Od narození až po smrt. Dle trojúhelníku zjistíme, kdy dospějeme. Co se máme ve zvoleném období naučit. Jaký se máme podrobit zkoušce v určité oblasti života v té na kterou je třeba zaměřit pozornost. Dá se tedy říct, že jsou to jakési osudové zkoušky. A právě číslo devítileté vibrace určuje, o jaký druh zkoušky půjde. V této části se dozvíte co Vás čeká do konce života: celkový trend, práce, finance, zdraví. A co Vás čeká z hlediska tarotu.

Termín dodání 3 - 14 dní ( dle stavu objednávek )

LZE UDĚLAT BEZ KREVNÍ SKUPINY

OBJEDNEJTE SI KARMICKÝ ROZBOR

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Ochrana osobních údajů: Sdělení požadovaných osobních údajů je nutné pro vypracování rozboru a zaslání dokumentu. Sdělená osobní data nejsou nikde dále evidována, shromažďována, předávána ani jinak dál využívána.