Regrese aneb Hlubinná Abreaktivní Psychoterapie, kterou vymyslel pan Andrej Dragomirecký.

Je to alternativní způsob léčení a můžeme s její pomocí uzdravit různé druhy potíží, od fyzických problémů po psychické. Vyléčení spočívá ve vyhledání a následném zpracování traumat, týkajících se Vašich potíží, tak aby na Vás už dále nepůsobily. Velmi často se ukáže, že takové události se staly v některém z minulých životů a působí na Vás až do teď.

                     OBJEDNÁNÍ

mobil : 608 483 267

KDY PROBÍHAJÍ TERAPIE  -  úterý, pátek

začátek terapie od 9 hod nebo ve  14 hod


1.200,-Kč / cca 90 - 180 min

Regresní terapie je založena na principu asociace, tedy vybavení nějaké situace.

Je to velice účinná metoda, pomocí které se můžete zbavit současných potíží tak, že najdeme jejich příčiny v minulosti. Potíže jimiž lidé trpí, jsou v podstatě jen následky traumat prožitých v minulosti. Přitom není rozhodující, zda si je člověk takového traumatu vědom či nikoliv. Pokud není příčinou silné poškození organismu, je vždy možné v bližší nebo vzdálenější minulosti takové trauma najít a zpracovat. Orgány nebo části těla, které byly v minulosti poraněné, bývají nyní zpravidla oslabené či nemocné. Po zpětném prožití původního poškození se tyto části aktivují a samovolně uzdravují. Hlubinná regresní terapie často zabírá i tam, kde konvenční léčba selhává. Věčným braním prášků se jen potlačuje bolest, ale nehledá se příčina té bolesti. Hlubinnou regresní terapií lze příčinu najít a odstranit.
Tato metoda potvrzuje že duše, tělo a naše psychika se nalézají v tom nejužším vztahu, že každá fyzická nemoc má svůj psychický prvek a naopak. U hlubinné regresní terapie se nejedná o žádný hypnotický stav, manipulaci ani sugesci.


PRŮBĚH SEZENÍ

 • Není potřeba žádné přípravy. Udělejte si čas cca 3 hodinky. Přijďte odpočatý, aspoň 3 hodiny před příchodem nepijte kávu a pokud možno bez prášků.                                O tom, že berete nějaké léky stabilně, mne prosím informujte předem už v telefonu, když si domlouváte termín.
 • Nejdříve si popovídáme co Vás přivedlo a vybereme jaký problém chceme řešit. Možná před tím si ještě vyplníme dotazník, který nám pomůže co nejdříve řešit. Seznámím Vás s terapií.
Průběh terapie - řešíme  STRACH Z ŘÍZENÍ AUTA
 • Zavřete oči a já Vás uvedu do klidu a pohodlné pozice a začnu Vám klást otázky abyste si začli vybavovat situaci kdy jste naposledy měli strach. Vy se do této situace přenesete v PŘÍTOMNÉM ČASE a znovu si to prožijete, tuto událost budeme procházet opakovaně, aby se objevili zase ty pocity strachu a jdeme dále do další situace ve Vašem životě kde třeba zjistíte, že jste prožili autonehodu třeba už v minulém životě odkud pochází Váš strach z řízení auta. Tuto událost budeme procházet opakovaně, až do úplného vymizení všech pocitů, jak fyzických, tak i psychických.

 • Já si při terapii zapisuji poznámky a ptám se Vás na otázky
 • Někdo při terapii vše vidí jako film, někdo prožívá pocit, nebo jen prostě ví, že to tak bylo.  Třeba můžete mít i pocit, že si vymýšlíte, že tam není viditelný důkaz. Je to vše na bázi intuice a je dobré se nechat klidně unést a s klidně si "vymýšlet" Prostě to přijmout, že to je pohádka. Čím více budete přemýšlet zda, to je pravda, nebo ne, tím méně se Vám bude vybavovat. Důležité je na tom to procházení v těle a přítomném čase. To je ta práce potřebná, aby terapie fungovala, tak jak má. To jestli si opravdu vymýšlíte, nechte na mne. Má to svá specifika a já to kdyžtak poznám. Událost nestačí projít pouze dvakrát, třikrát, že už víme co se tam stalo, je potřeba to procházet tak dlouho, dokud Vám nebude dobře. Až v tu chvíli sezení ukončíme.

 • Jestli u terapie zíváte, krkáte, šklebíte atd. - tzv. abreakce - jsou při terapii žádané. Znamená to, že sezení se daří a tělo se uvolňuje z bloků a traumat.


DALŠÍ OTÁZKY

Kolik je potřeba sezení k vymizení potíží? To je individuální. Někomu stačí jedno sezení, ale z pravidla je to většinou více sezení. Většinou je regrese až ta poslední možnost, když všechno selhalo a nebo, když už je to tak neúnosný, že začnete něco dělat. Záleží to na množství událostí, které jsou spojené s potíži ve Vaší minulosti. Po každém sezení se aspoň trochu uleví, někdy více někdy méně, ale aby se to nevracelo, je potřeba zpracovat veškeré události.

Co dělají léky na bolest, na spaní, psychiku nebo drogy při terapii? Léky a drogy způsobují utlumení až vymizení pocitů, který jsou v terapii žádaný, protože nás vedou k příčinám. Léky nabourávají psychiku, cítění, ovlivňují "realitu" a je potřeba i tělo vyčistit od těchto jevů. Pak terapie není možná s Vámi, ale pracovat přes médium.

Co řešíme při Regresní terapii:

Na každou fyzickou nemoc můžete hledat odpověď na psychické úrovni.

 • vztahové problémy (problém navázat trvalý vztah, rozchod, rozvod s partnerem ...)
 • pocity a emoce se kterými si nevíme rady (vztek, pláč, lítost, nedostatek sebevědomí, přijetím sebe sama, svého těla...)
 • neschopnost koncentrace, smutek, apatie, nejistoty, poúrazové stavy
 • traumata, zážitky, se kterými se nepodařilo vyrovnat (ztráta blízké osoby, potrat, problémy dětství, domácí násilí, bývalí partneři, fyzické a sexuální zneužívání ...)
 • bolesti a problémy bez zjevné fyzické příčiny (migrény-bolesti hlavy, poruchy spánku, astma, epilepsie, štítná žláza, ekzémy, koktavost, bolesti břicha, končetin, různé alergie...)
 • problémy s otěhotněním
 • problémy s nadváhou, stravovacími návyky...
 • zjišťování přesného času narození
 • poruchy spánku, problémy s dýcháním, poruchy zraku, alergie s různými symptomy...
 • ztráta energie, neurózy, únava, úzkost...
 • pocity strachu (strach z výšek, lidí, pavouků, uzavřených prostor...)