ACCESS BARS

Access motto: "Všechno v životě ke mně přichází s radostí, lehkostí a vděčností"

Metoda Access Bars je jedním z nástrojů Access Consciousness – přístupu do vědomí, kde popisují vědomé, jako to, kde vše existuje a nic není posuzováno. Tahle definice otevírá nekonečné možnosti, protože čím méně posuzujeme a více přijímáme o to šťastnější a spokojenější život vedeme. Pak jsou možné i zázraky na Zemi.

Access Bars je léčivá technika na bázi kvantové terapie.

Během ošetření se dotýká 32 bodů na hlavě, každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kreativitu, smutek, radost, sexualitu, stárnutí atd.). Tyto cílené dotyky aktivují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Rozprouděním Bars se ve vašem životě snadno mění vše, co jste si přáli změnit.

Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. Ošetření je vhodné a bezpečné pro děti, dospívající, pro dospělé, seniory i pro těhotné. Těhotným pomáhá ke snazšímu a pohodovějšímu a rychlejšímu porodu.

Na terapii nemusí klient přijít s žádným konkrétním problémem. Stav těla a duše se při Access Bars začne harmonizovat podle vnitřních priorit klienta.

Bars je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie, tzn. že skrze svoje ruce, srdeční a korunní čakru nechává proudit energie, které jsou dále universem transformovány. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit.

ÚČINKY ACCESS BARS

  • Odstranění bolestí různých částí těla
  • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Odbouraní únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fobie
  • Zklidnění hyperaktivity u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

cena sezení 60 min

1.000 Kč

SEZENÍ PROBÍHÁ VE DŘÍSECH, Zahradní 266