Bolí Vás záda, ruce, míváte oteklé nohy ? Jste unavení nebo ve stresu? Trávíte spousty času u počítače a bolí Vás poté šíje, hlava, nebo i začínají brnět ruce? Pak jste tu správně


 

Prevence je základ našeho zdraví !

Masáže jsou skvělým prostředkem, jak v dnešní uspěchané době zharmonizovat nejen tělo, ale i mysl a ducha. Jednotlivé návštěvy mohou být jak hluboce relaxační, tak i se zaměřením na různé potíže a problémy. Masáž má účinek na většinu částí lidského organismu. V první řadě na kůži, podkožní vazivo, lymfu, dále svalstvo, nervy, srdce a cévy, dýchací aparát, klouby, šlachy, samozřejmě vnitřní orgány a některé žlázy.

V mém masážním studiu můžete vyzkoušet tyto masáže: Klasická, relaxační masáž, Hot Stoness ( masáž lávovými kameny ), Andělská masáž, Křišťálová masáž, Havajská masáž, Lymfatická masáž, Breussova masáž, reflexologie ...........

Někteří klienti z mých rukou cítí teplo - spouští se mě energie vaše tělo si jí žádá. Je to léčivá energie, která si sama najde místečko ve vašem těle. Mým přáním a cílem je, aby jste ode mě odcházeli zbaveni bolesti, s čistou hlavou, příjemně z relaxování, odpočinutí a s úsměvem na tváři. Masáž není o bolesti, ale o ulevení - takže je na Vás zda přijdete vyzkoušet mé ruce - každý si musí najít ty správné ruce.

Děkuji za Vaši pozornost, přeji Vám lásku a slunce v duši a pokud Vás některá z mých nabídek oslovila, jste vítáni a už teď se těším na Vaši návštěvu.

RADKA ANTOŠOVÁ