Věštění s kyvadlem je věda a umění zároveň. Jedná se o dokonalý nástroj odemykající záhady podvědomí. Údajně 80 % lidí má schopnost tuto techniku používat. Skrze kyvadlo se lehce a bez potíží mohou přenášet informace z podvědomé mysli do vědomé.

Práce s kyvadlem je mnohem jednodušší a v podstatě i rychlejší než výklad karet, je prostě pro ty, kteří chtějí dostat jasnou a rychlou odpověď na jakoukoliv otázku. Kyvadlo dokáže označit osudového partnera stejně jako potraviny vhodné pro vaše tělo.

Co je kyvadlo ?

Kyvadlo je nevelká zátěž zavěšená na vlákně,řetízku nebo šňůrce asi 15 cm. Převážně se používá mosaz, křišťál, který nejlépe reaguje. Křišťál představuje čistotu. Nebo se může použít obyčejná kancelářská sponka či prstýnek.

Jak ho aktivovat

Před prvním užitím ho pod proudem studené vody umyjte a nechte ho několik hodin vystavené záření Slunce, či chvíli nad plamenem svíčky. Pak při každém použití už ho stačí podržet v dlaních, aby se vyčistilo a přizpůsobilo vaší energii a duchovní frekvenci. Ideální je, když ho máte stále při sobě. Také není dobré ho půjčovat někomu jinému do ruky, čímž se okamžitě mění naladěné frekvence a energie. ( potom by se mělo znovu očistit )

Práce s kyvadlem

Musíte si ho nejdříve "ochočit", tedy vědět, jak odpovídá "ANO" a jak "NE". Pohodlně se posaďte ke stolu, nohy nesmí být zkřížené, levou ruku si položte, jak je vám to příjemné, do pravé ruky (jste-li pravák) vezměte konec řetízku tak, aby pendl kyvadla byl tak 2 - 3 cm nad stolem, zklidněte svou mysl, zavřete oči a v duchu se ptejte, jak vám bude kyvadlo odpovídat na ANO. Pohyb si zapamatujte. Znovu se zklidněte a zeptejte se, jak vám bude odpovídat na NE. Odpověď si znovu zapamatujte. Potom se zeptejte na něco, na co znáte přesnou odpověď, ale musí se na ni dát odpovědět pouze ANO či NE.
Až si kyvadlo osaháte, zjistíte, že pouhé dvě odpovědi ano a ne nejsou vždy dostačující, proto se naučíte rozlišovat další pohyby kyvadla. Například žádný pohyb kyvadla může znamenat "nevím" nebo "nemohu odpovědět". Nebo odpověď kdy na otázku, na kterou z nějakých důvodů nesmíte znát odpověď třeba pohybem krouživým.
Někdo k předpovědí používá různé tabulky na vztah, práci, školu, bydlení, partnera, zdraví atd. Nebo se rovnou ptá na otázky na který je odpověď ANO - NE. Jestli chcete se naučit pracovat s tabulkami - viz níže