Očista kloubů od solí a vápenatých usazenin

Očista kloubů od solí a vápenatých usazenin - Civilizační problém dnešní doby jsou úsady různých chemických látek a kalů v těle. A tak i v kloubech se usazuje sůl kyseliny močové a vápenaté usazeniny, které způsobují řadu nemocí jak o dnu, osteochondrózu nebo infekční polyatritidu a další pro člověka nepříjemné nemoci. I zde existuje řada různých receptů na očistu.

Návod - Na očištění od solí se doporučuje - 2 lžíce přírodní rýže zalijeme vodou a necháme 24 hod. stát. Ráno rýži uvaříme po dobu 5 minut a nalačno ji sníme. Po dobu čtyř až šesti hodin nepřijímáme žádnou potravu. Rýži jíme po dobu 14 dnů a dva krát do roka opakujeme jako účinnou prevenci.

Na vápenaté usazeniny a soli - 5gramů bobkového listu povaříme ve 3dcl.vody podobu 5-10 min a 3-4 hod. louhujeme. Přecedíme a popíjíme malými doušky během 12 hodin. Opakujeme po 3 dnech a poté po týdnu. Později postačí 1x ročně, ale vždy po dokonalé očistě střev jinak se staré kaly a jedovaté usazeniny rozpustí dříve než soli v kloubech. Odvar by se neměl pít dlouhodobě, neboť by mohl vyvolat vnitřní krvácení. Jiný recept doporučuje pít uvedený odvar z bobkového listu /podobné účinky má i odvar z listu brusnice/ dva týdny nepřetržitě, 3x denně asi třetinu sklenice čtvrt hodiny před jídlem.

Další recept na očištění kloubů je s použitím citrónu a česneku. Jeden neoloupaný citrón a jednu hlavičku česneku umeleme v mlýnku, vložíme do litrové sklenice a zalijeme 0,5 L studené nepřevařené vody. Nádobu uzavřeme skleněným víčkem a necháme 36 hod. stát na teplém místě. Po celý život můžeme užívat jednu polévkovou lžíci této směsi vždy před jídlem.

Při správné provedené očistě dochází první den k bouřlivému procesu v celém organizmu, který se projevuje jakoby chřipkovým onemocněním. Tato reakce je ve spojitosti imunitního systému ve střevech v krku a hlavě. Při silném vylučování solí a dalšího odpadu z těla se na čas sliznice střeva zahltí a tím se zaktivizují obranné imunitní buňky a vyvolají zmíněnou reakci. Doporučuje se při očistě jíst lehká jídla a ovoce. Výsledek této činnosti stojí zato, vždyť i lékaři kroutí hlavou nad dosaženými výsledky a tvrdí že došlo k chybné diagnóze.

Více zde: https://herbar.webnode.cz/products/ocista-kloubu-od-soli-a-vapenatych-usazenin/

JAK ODSTRANIT KYSELNIU MOČOVOU Z BOLESTIVÝCH KLOUBŮ

víte, že šťáva z okurky pomáhá snížit telesnou teplotu, je vysoce alkalická a efektivní pro odstraňování krystalů kyseliny močové z kloubu. Při pití šťávy může dojít k mirné bolesti kloubů v důsledku odstaňování starých toxinů (znamení léčení). Celer a zázvor pomáhá snížit zánět v průběhu čištění.

časová náročnost: 5 min / celkový čas 10 min

složení:

  • 1 střední okurka
  • 2 řapíky celeru
  • plátek citronu
  • 2,5 cm mladého kořene zázvoru
pokyny:
  • připravtesi ingredience. Důkladně očitěte
  • nakrájejte okurku na malé kousky
  • přidejte nakrájené řepíky celeru
  • přidejte oloupaný citron a kořen zázvoru
  • rozmixujte

užívá se dle potřeby 1 - 2 denně