Význam hodin

00:00 Volání z jiných sfér, informace, kterou byste se měli dozvědět, ale asi ji ještě nejste schopni porozumět. Přijdou další pokusy o kontakt.

01:00 Máte přejít do středu svého vnímání, o vás nyní jde. Ostatní teď nejsou důležití. Někde tady se stala chyba, trochu jste se ztratili.

01:01 Pohlazení ochránce, strážného anděla, uvědomění si, že je s vámi. Je vždy na vaší straně, je to přítel, kamarád.

01:02 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

01:10 Krize, kterou nyní prožíváte, není tak hrozná, jak si myslíte. Je to jen zkouška, zastavte se, jiste jí porozumíte.

01:11 Zbytečně vzdáváte boj, ještě není konec. Máte spoustu sil, jen si nevěříte. Zkuste to ještě.

01:22 To, o čem pochybujete, má smysl. Nesnažte se vkládat příliš sami sebe do věcí, které se stejně stanou.

01:23 Všechno se děje, jak má, jste na správné vlně, tady a teď. Mějte oči otevřené, tak to má být.

02:01 tPřipadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

02:02 Ochrana, kterou byste měli přijmout. Duchovní rozměr kolem tady není proto, aby vám ubližoval. Ale naopak.

02:04 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

02:20 Mezi vámi a partnerem je podivné prázdno. Oba se sice díváte jedním směrem, ale to nestačí. Občas byste měli spolu promluvit.

02:22 Pohlazení shůry, nebraňte se pořád, zatím si ještě nepřipouštíte žádný jiný svět. Změní se to již brzy.

02:34 Všechno se děje, jak má, jste na správné vlně, tady a teď. Mějte oči otevřené, tak to má být.

02:36 Vnímejte vazbu na partnera. Jsou tady nepřehlédnutelné vaše budoucí společné projekty. Ty potvrzují, že patříte k sobě.

02:46 Klíč k partnerství hledejte přes společné projekty. Nedělejte v tomto směru nic násilného. Podejte partnerovi pomocnou ruku.

02:55 Poháry lásky nejsou úplné, něco tady chybí. Pravděpodobně se snažíte o něco, co nemůže vyjít. Láska není soutěž ani boj.

03:03 Zpytujte svědomí nad vašimi skutky, dojde k účtování. Je to varování,

ještě je čas zastavit se a změnit směr dráhy.

03:06 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

03:25 To, co se vás nyní dotýká, nesmíte brát jako trest. Přestože vám není nejlépe, poděkujte a těšte se na další lekce.

03:33 Procházíte důležitou životní zkouškou, je nutná. Nesnažte se jí vyhnout, nebo budete posunuti o stupínek níž.

03:56 Komplikace, které nyní vnímáte, nejsou komplikacemi. Všechno je v pořádku. Jste v důležitém okamžiku, zbývá poslední krok do cíle.

04:02 Připadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

04:04 To, co si vytváříte jako vlastní obraz, není správné. Revize, zbavit se špatných návyků. Jinak dojde z osudové ráně.

04:08 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

04:44 Informace z minulosti. Pohlazení shůry, souznění s vyššími silami.

Přijde ocenění, žádný strach.

04:56 Všechno se děje, jak má, jste na správné vlně, tady a teď.

Mějte oči otevřené, tak to má být.

05:05 Příliš se vzdalujete životu, stáváte se součástí technického světa.

Zbrzděte. Čas není. Je to vážné varování před blížící se nemocí.

05:10 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

05:55 Jste příliš na zemi, budete svědky události, která vás z této iluze vyvede. Příliš se nedivte.

06:03 Připadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

06:06 Ve vztahových věcech je problém, neberte druhého jako majetek. Každý potřebuje svobodu, což se týká nejen partnerů, ale i dětí.

06:12 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

06:16 Pozor, něco zásadního ve vašem životě se němí. Stereotypy padají, připravte se na změnu. Nebude z nejpříjemnějších, ale je nutná pro další posun.

06:36 Uvědomujete si vazbu mezi vámi a partnerem. Není o čem pochybovat, nehledejte zde žádné problémy. Společná budoucnost, společné projekty.

07:07 Partner není upřímný, hraje si, má více tváří, opatrně s ním. Zrada ve vzduchu. Krok proti proudu, nemůže to vyjít.

07:14 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

08:04 Připadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

08:08 Pohlazení shůry, souznění s vyššími silami, co se má dnes stát, podaří se. Přijde ocenění, žádný strach.

08:16 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

09:09 Nezapomínejte na období, kdy jsme byli dětmi. Tam je totiž největší tajemství, stát se dospělým je jako zatáhnout navždy černou oponu.

09:18 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

10:00 Měli byste už otevřít své srdce lásce. Je ve vás nějaký problém, proto nemůže jít dál.

10:01 Všechno důležité je zapsáno jinde, než myslíte. Mějte srdce otevřená, cesta z toho pralesa se vám brzy ukáže.

10:05 Připadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

10:10 Příjemné události, vyjasnění problémů, odstranění překážek z cesty,

strach není na místě, posun do budoucnosti, pochopení.

10:20 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

11:01 Nechtějte posouvat čas. Všechno bude tak, jak má být. Zpráva, kterou už delší dobu očekáváte, přijde.

11:11 Ideální směr, po kterém jdeme, všechno je v nejlepším pořádku, mějme otevřené oči, přichází láska, cit, srdce.

11:21 Varování, aby člověk neuhnul od své cesty, nevzdálil se od svého obrazu, na kterém pracuje. Vrať se, kam patříš, dělej, co dělat máš, mysli, jak máš myslet.

11:22 To, pro se v tuto chvíli rozhodujete, není správné. Zvažte, jestli tudy opravdu musíte jít. Brzy byste byli hodně zklamaní.

11:33 Dostali jste se do podivného víru, všechno se točí, ale nějak jinak, proti vám. Pokuste se vystoupit na břeh, dokud je čas.

11:44 Máte-li pocit, že se něco nevyvíjí, jak byste chtěli, nedělejte hned závěry. Všechno má svůj čas, dočkáte se.

11:55 Neotáčejte se do minulosti, tam je skončený příběh. Konečně jste se vydali na lepší cestu, tohle je správný směr. I druzí vám dají najevo, že právě sem patříte. .

12:06 Připadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

12:12 Informace z minulosti, potřebujete dostat impuls, abyste pochopili cestu. Žijete příliš materiálně, prací, je nutný obrat.

12:21 Připadáte si jako cizinec mezi vašimi blízkými, nerozumíte jim. Nemáte to nyní nejjednodušší. Je třeba začít uvažovat jinak a jednat jinak.

12:22 Krizi ve vztahu byste chtěli řešit, ale nemáte na to. Nechte vše plynout.

Partnera vidíte nereálně, jako v pokřiveném zrcadle.

12:24 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

12:34 Všechno se děje, jak má, jste na správné vlně, tady a teď.

Mějte oči otevřené, tak to má být.

13:13 Dochází k urychlení vývoje, konec stagnace, jízda z kopce. Odměna, potlesk, pochopení tam, kde vás dlouho nechápali.

13:26 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

13:31 Jste kontaktováni bytostmi z jiného světa, ale nepřikládáte tomu význam. Měli byste už začít uvažovat jinak.

13:33 Příliš se vzdalujete dětskému světu. Je to varování: Vraťte se, dokud je čas.

14:07 Připadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

14:14 Láska by chtěla k vám, ale přes nasazenou masku to nejde. Jste jakoby jiní, neupřímnost, bariéra, odstup, skleněná zeď.

14:24 Varování, aby člověk neuhnul od své cesty, nevzdálil se od svého obrazu, na kterém pracuje. Vrať se, kam patříš, dělej, co dělat máš, mysli, jak máš myslet.

14:28 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

14:41 Sešli jste ze správné cesty, ještě je čas se vrátit. Však dobře víte, kde jste udělali chybu. Nebude to složité.

14:44 Ve vztahu došlo k problému, který vás trápí. Nechtějte řešit, co řešit nejde. Časem bude lépe.

15:15 Zpomalit, všechno je zbytečně rychlé, hrajte si s dětmi, zpívejte,

nejste klon modelek ani supermanů, buďte sví.

15:30 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

15:51 Přestáváte si věřit. Upadáte do zbytečných depresí. Vaše cesta byla jen na chvíli zastavena, není to definitivní konec.

15:55 Láska vám připadá stereotypní a nudná. To ale ještě není pokyn k tomu, abyste se rozhlíželi jinde. Pracujte na sobě.

16:06 Pozor, něco zásadního ve vašem životě se němí. Stereotypy padají, připravte se na změnu. Nebude z nejpříjemnějších, ale je nutná pro další posun.

16:08 Připadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

16:16 Partner není upřímný, hraje si, má více tváří, opatrně s ním. Zrada ve vzduchu. Krok proti proudu, nemůže to vyjít.

16:26 Varování, aby člověk neuhnul od své cesty, nevzdálil se od svého obrazu, na kterém pracuje. Vrať se, kam patříš, dělej, co dělat máš, mysli, jak máš myslet.

16:32 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

17:17 Pohlazení shůry, souznění s vyššími silami, co se má dnes stát, podaří se. Přijde ocenění, žádný strach.

17:34 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

18:09 Připadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

18:18 Nezapomínejme na období, kdy jsme byli ještě dětmi. Tam je totiž největší tajemství, stát se dospělým je jako zatáhnout navždy černou oponu.

18:36 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

18:48 Jste až příliš pohlceni prací. Měli byste zase najít tu hezčí stránku života. Myslete víc na lásku, víc na přírodu.

19:19 Příjemné události, vyjasnění problémů, odstranění překážek z cesty, strach není na místě, posud do budoucnosti, pochopení.

19:29 Varování, aby člověk neuhnul od své cesty, nevzdálil se od svého obrazu, na kterém pracuje. Vrať se, kam patříš, dělej, co dělat máš, mysli, jak máš myslet.

19:38 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

20:02 Jste pod vyšší ochranou, jen tomu nevěříte. Není to ale otázka dneška, dostanete důkaz a pochybovat přestanete.

20:10 Připadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

20:20 Varování v oblasti přátelství, zřejmě máte přílišné nároky, které druhá strana nedokáže splnit. Zbytečná traumata, zmírněte.

20:40 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

21:12 Život není o penězích. Ale někdy trvá dlouho, než si to člověk uvědomí. Je to varování, zamyslet se nad tím, jak žijete.

21:21 Zpytujte svědomí nad vašimi skutky, dojde k účtování. Je to varování, ještě je čas zastavit se a změnit směr dráhy.

21:22 Na partnerské vlně není všechno úplně v pořádku. Někde se stala chyba, zamyslete se. Ještě není úplně pozdě.

21:31 Varování, aby člověk neuhnul od své cesty, nevzdálil se od svého obrazu, na kterém pracuje. Vrať se, kam patříš, dělej, co dělat máš, mysli, jak máš myslet.

21:42 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

21:43 Jste zamotáni v nějakém uzlíku, ale dostanete návod, jak z toho ven. Ta chvíle přijde brzy, nebojte.

22:11 Připadáte si, jako byste sem nepatřili. Všichni kolem vás mluví jinou řečí. Bude třeba změnit váš vnitřní postoj k okolí.

22:22 Nejintimnější spojení s jemnohmotným světem, který je všude kolem vás. Přicházejí důležité informace, vize a sny, které přesahují rámec všedního dne.

22:33 Všechno, co se vám děje, je součástí vyšších plánů. Nemějte strach. Jde jen o to, abyste se s tím nějak vyrovnali, sladili.

22:44 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

22:55 Obraz dvou pohárů. Absolutní propojení, jedna duše ve dvou tělech. O ničem nepochybujte, tohle je opravdová láska.

23:23 Příliš se vzdalujete životu, stáváte se součástí technického světa. Zbrzděte. Čas není. Je to vážné varování před blížící se nemocí.

23:32 Postupně sundáváte nasazené růžové brýle, není to jednoduchý proces. Zvládnete to. Vyšší síly vám fandí. Nejvíc pochopíte mimo svůj dům.

23:45 Všechno se děje, jak má, jste na správné vlně, tady a teď. Mějte oči otevřené, tak to má být.

23:46 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle, to, co si namlouváte, není. Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

Prevzaté z: https://cestaduse.wordpress.com/