Nahřívací polštářek - třešeň 34 x 18 cm

Polštářek je ušit ze 100 % bavlny, plněný pecky třešeň - lze prát Rozměry 34 x 18 cm, 525 g Nahřívací polštářek se používá při bolestech bříška u novorozenců, bolestech zad a kloubů, menstruační bolestech. Když ho dáte do mrazáku tak naopak chladí např. bolest zubu, otoky ..... Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlné troubě. Vzhledem k tomu, že mikrovlnky nahřívají různě, doporučujeme nejdříve zahřátí vyzkoušet. Přehřátí může způsobit vzplanutí !!!!

330,00 Kč

ZELENKAVÝ

Zelený achát - podporuje duševní a citovou empatii, zlepšuje schopnost rozhodování. Podporuje také zlepšení zraku. Korálky obvod cca 18 cm kuličky 8 mm a 5 mm navléknuto dvojitě na gumičce

220,00 Kč

RAK

Zelený achát - podporuje duševní a citovou empatii, zlepšuje schopnost rozhodování. Podporuje také zlepšení zraku. Korálky, kov obvod cca 18 cm kuličky 8 mm navléknuto dvojitě na gumičce

80,00 Kč

DĚTSKÝ ROZBOR

Rozbor v rozsahu cca 33 stránek textu A Dětský rozbor je vynikajícím pomocníkem při výchově našich dětí. Z data narození vyčteme: Jak se dítě bude projevovat jako miminko, školák i dospívající. Základní charakterové vlastnosti Jak se bude chovat Typ osobnosti a životní cestu Numerologická mřížka: Slovní projev-city Manuální zručnost Láska Moudrost Chybějící čísla v mřížce: co si dítě v životě musí osvojit Roviny: jakým směrem se dítě bude ubírat Primární čísla : vypovídají o jednotlivých etapách života. Předpověď do patnácti let dítěte co ho čeká. Jmenná numerologie Zde si řekneme o vibracích čísel na jméno. Z hlediska zaměstnání Jaká je pro něho vhodná práce Jakou má inteligenci. Termín dodání 3- 14 dní ( dle stavu objednávek )

480,00 Kč

KARMICKÝ ROZBOR

Obsahuje cca stran 31/ BONUS KREVNÍ SKUPINA jestli jí znáte. Co si Vaše dušička přinesla do života, co jste si převzali od předků, jak poznáte jestli neplníte karmu, jaký vzorce (programy)jste zdědili po předcích, po jaké cestě se Vaše duše má vydat,jaký úkoly máte splnit. Jaký máte karmický úkol, pak sei něco povíme o karmickým kódu, zda ho správně využiváte či ho nepřijímáte. Následují osudové trojúhelníky, kde si prohlédneme Váž život od narození až po smrt. Kdy Vaše duše dospěla a co se máte ve zvoleném období naučit, prakticky rozebereme rok po roku. Když dospějeme celý trojúhelník - tak se nám pak cykly opakují. A kdo zná krevní skupinu - tak jako Bonus si něco povíme o krevní skupině z hlediska karmy.

1 800,00 Kč

ŽIVOTNÍ ROZBOR

V rozboru rozebereme Vaše datum narození a jméno a příjmení. Co všechno můžeme vyčíst: Jaký máte: Životní úkol, jaké máte klady, zájmy, záliby, slabiny, charakterové vlastnosti, doporučení čemu se vyhnout, slabá období, silná období, dobré dny, jaké jsou pro vás ideální drahé kameny, jaké budou pro Vás šťastné roky, jaký jste typ osobnosti, rozebereme si numerologickou mřížku, kde vyčteme např. jak komunikujete, jakou máte intuici, jaký máte úsudek, jak organizujete jak se vcítíte do druhých, odpovědnost vůči druhým a mnoho dalšího. Prozkoumáme Vaše jméno. Co se dozvíme:jaký duch se inkarnoval do vaší osobnosti, jméno ukazuje aktivitu, příjmení ukazuje společenské zařazení a dědičné vlivy, duševní číslo nám může ukázat jasný směr, jaké máte výzvy, jaké je vaše spirituální číslo, rozebereme jmenou numerologickou mřížku. Cca 22 stran Termín dodání 3- 14 dní (dle stavu objednávek), zpracovávám po zaplacení.

1 200,00 Kč

ROČNÍ ROZBOR

celk ový trend, práci, finance, zdraví. Tento rozbor se počítá od Vašich narozenin k následujícím Např. máte narozeniny v dubnu 2011 a vy si vzpomenete červnu 2011, že chcete rozbor. Musíte se rozhodnout od kdy chcete rozbor zda od dubna 2011 nebo od dubna 2012 ? Termín dodání 3- 14 dní ( dle stavu objednávek )

480,00 Kč

ŽIVOTNÍ JANTRA

Rozbor v rozsahu cca 6 stránek textu A4  Numerologické jantry se nosí jako talismany, které nám přinášejí ochranu a jsou ve formě magických čtverců. Můžeme je namalovat, vyrýt a nosit na krku. Životní jantra je vytvořena na základě data narození a dá se z ní vyčíst: Charakter a motivace, Energie a nadšení, Naše, vztahy jak je prožívám, Štědrost a velkorysost, Pomoc ostatním, Intuici. Jak se dokážeme radovat ze života, Karma, Láska, Peníze a hodnot, Nadání, Možností a příležitosti, Životní postoj Termín dodání 3- 14 dní ( dle stavu objednávek )

280,00 Kč

Nahřívací polštářek - pohanka 35x18 cm

Polštářek se skládá z vnitřního polštářku ze 100 % bavlny se směsí pohanky - nelze prát. Povlak je ze 100 % bavlny potisk - můžete vyprat i žehlit. Rozměry 35 x 18 cm, 617 g Nahřívací polštářek se používá při bolestech bříška u novorozenců, bolestech zad a kloubů, menstruační bolestech, relaxaci. Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlné troubě. Vzhledem k tomu, že mikrovlnky nahřívají různě, doporučujeme nejdříve zahřátí vyzkoušet. Přehřátí může způsobit vzplanutí !!!!

300,00 Kč

Nahřívací polštářek - pohanka 44 x 17 cm

Polštářek se skládá z vnitřního polštářku ze 100 % bavlny se směsí pohanky - nelze prát. Povlak je ze 100 % bavlny potisk - můžete vyprat i žehlit. Rozměry 44x17 cm, 633 g Nahřívací polštářek se používá při bolestech bříška u novorozenců, bolestech zad a kloubů, menstruační bolestech, relaxaci. Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlné troubě. Vzhledem k tomu, že mikrovlnky nahřívají různě, doporučujeme nejdříve zahřátí vyzkoušet. Přehřátí může způsobit vzplanutí !!!!

350,00 Kč

Nahřívací polštářek - pohanka 42x18 cm

Polštářek se skládá z vnitřního polštářku ze 100 % bavlny se směsí pohanky - nelze prát. Povlak je ze 100 % bavlny potisk - můžete vyprat i žehlit. Rozměry 42x18 cm, 639 g Nahřívací polštářek se používá při bolestech bříška u novorozenců, bolestech zad a kloubů, menstruační bolestech, relaxaci Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlné troubě. Vzhledem k tomu, že mikrovlnky nahřívají různě, doporučujeme nejdříve zahřátí vyzkoušet. Přehřátí může způsobit vzplanutí !!!!

350,00 Kč

Nahřívací polštářek - pohanka 41 x 15 cm

Polštářek se skládá z vnitřního polštářku ze 100 % bavlny se směsí pohanky - nelze prát. Povlak je ze 100 % bavlny potisk - můžete vyprat i žehlit. Rozměry 41 x 15 cm, 485 g Nahřívací polštářek se používá při bolestech bříška u novorozenců, bolestech zad a kloubů, menstruační bolestech, relaxaci. Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlné troubě. Vzhledem k tomu, že mikrovlnky nahřívají různě, doporučujeme nejdříve zahřátí vyzkoušet. Přehřátí může způsobit vzplanutí !!!!

300,00 Kč

MODRÝ ACHÁT I.

Zvyšuje životní energii nositele. Je prospěšný při zmírňování úzkosti, stresu a strachu. Pomáhá ke stabilizaci tělesné i citové energie, podporuje sebedůvěru, posiluje schopnost soustředění. Odstraňuje vnitřní napětí, pomáhá překonávat negativní pocity, léčí vnitřní zlobu. Navozuje pocit bezpečí a jistoty. Posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové. Korálky + kov obvod cca 20 cm kuličky 5 mm navléknuto dvojitě na gumičce

80,00 Kč

Nahřívací polštářek - třešeň 47 x 18 cm

Polštářek je ušit ze 100 % bavlny, plněný pecky třešeň - lze prát Rozměry 47 x 18 cm, 707 g Nahřívací polštářek se používá při bolestech bříška u novorozenců, bolestech zad, krční, bederní páteře, na klouby, menstruační bolesti. Když ho dáte do mrazáku tak naopak chladí např. bolest zubu, otoky ..... Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlné troubě. Vzhledem k tomu, že mikrovlnky nahřívají různě, doporučujeme nejdříve zahřátí vyzkoušet. Přehřátí může způsobit vzplanutí !!!!

350,00 Kč

Nahřívací polštářek - pohanka 41 x 18 cm

Polštářek se skládá z vnitřního polštářku ze 100 % bavlny se směsí pohanky - nelze prát. Povlak je ze 100 % bavlny potisk - můžete vyprat i žehlit. Rozměry 41 x 18 cm, 612 g Nahřívací polštářek se používá při bolestech bříška u novorozenců, bolestech zad a kloubů, menstruační bolestech, relaxaci. Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlné troubě. Vzhledem k tomu, že mikrovlnky nahřívají různě, doporučujeme nejdříve zahřátí vyzkoušet. Přehřátí může způsobit vzplanutí !!!!

350,00 Kč

Nahřívací polštářek - pohanka 37 x 15 cm

Polštářek se skládá z vnitřního polštářku ze 100 % bavlny se směsí pohanky - nelze prát. Povlak je ze 100 % bavlny potisk - můžete vyprat i žehlit. Rozměry 37 x 15 cm, 629 g Nahřívací polštářek se používá při bolestech bříška u novorozenců, bolestech zad a kloubů, menstruační bolestech, relaxaci. Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlné troubě. Vzhledem k tomu, že mikrovlnky nahřívají různě, doporučujeme nejdříve zahřátí vyzkoušet. Přehřátí může způsobit vzplanutí !!!!

330,00 Kč

Nahřívací polštářek - třešeň 31 x 17 cm

Polštářek je ušit ze 100 % bavlny, plněný pecky třešeň - lze prát Rozměry 31 x 17 cm, 403 g Nahřívací polštářek se používá při bolestech bříška u novorozenců, bolestech zad, krční, bederní páteře, na klouby, menstruační bolesti. Když ho dáte do mrazáku tak naopak chladí např. bolest zubu, otoky ..... Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlné troubě. Vzhledem k tomu, že mikrovlnky nahřívají různě, doporučujeme nejdříve zahřátí vyzkoušet. Přehřátí může způsobit vzplanutí !!!!

280,00 Kč

Nahřívací polštářek - třešeň 24x18 cm

Polštářek je ušit ze 100 % bavlny, plněný pecky třešeň - lze prát Rozměry 24 x 18 cm, 400 g Nahřívací polštářek se používá při bolestech bříška u novorozenců, bolestech zad a kloubů, menstruační bolestech. Když ho dáte do mrazáku tak naopak chladí např. bolest zubu, otoky .... Polštářek je možné nahřívat na sluníčku, na kamnech, na radiátoru a v mikrovlné troubě. Vzhledem k tomu, že mikrovlnky nahřívají různě, doporučujeme nejdříve zahřátí vyzkoušet. Přehřátí může způsobit vzplanutí !!!!

250,00 Kč

ON-LINE poradenství

Napište mi, co Vás trápí a jaké téma ode mě chcete vykreslit a vyčistit. K čištění žádám o svolení, nedostanu-li souhlas k čištění. Není vhodný čas k čištění. Budou Vám vráceny peníze.  Vše obdržíte na email.  K čištění potřebuji znát: Vaše jméno, příjmení, datum narození. U čištění prostor - půdorys čištěného prostoru do 100 m2 Cena je uvedena za jeden problém.

800,00 Kč

KARMICKÝ KÓD DUŠE

V životě každého člověka se objevují situace, kdy si řekneme - proč? V e-booku se seznámíme s karmou, s pochopením plánu naší duše a naším převzetím zodpovědnosti za náš život s doporučením, jak jednat a vést svůj život, abychom dosáhli vyšší duchovní a s tím i související materiální úrovně. Příčinou našich nezdarů nejsou "náhody", ale nedostatek porozumění vlastnímu "já" Obsah semináře: úvod do inkarnací typy karmy karma a dharma vesmírné zákony vibrace osudu (které energie Vás po celý život budou ovlivňovat) věk duchovní zralosti (kdy jej dosáhnete) od kud přicházíme (Váš minulý život) duchovní planetární hierarchie systém Božských paprsků, kterým paprskem jde pomoc úrovně planetárních zasvěcení zápis karmy (koncepce karmy a její vliv na náš osud) paprsky narození (určují životní úkol této inkarnace) karmický kód (sestavení, interpretace, životní úkol) realizace karmického kódu karmické výukové programy forma při plnění nebo neplnění karmického úkolu vztahové egregory (přitažlivost dvou lidí) karmický kód úmrtí (vyhodnocení úspěšnosti inkarnace) čištění karmy a další návody na zpracování karmických vzorců Po přečtení budete umět podrobně vyhodnotit karmické kódování (životní určení) své duše i svých blízkých. Seznámíte se s principy a fungováním reinkarnací, karmy, vesmírnými zákony a naučit se rozpoznat určení našeho současného vtělení a vše s tím související. Po sestavení a interpretaci karmického kódu bude každý vědět, jaký je jeho karmický úkol, od kterého věku se od něj již očekává duchovní zodpovědnost, kam v tomto životě směřuje a jaké jsou jeho karmické výukové programy - přesně jak jdou po sobě a v jaké formě, pokud karmický úkol plní a jak se fbudou projevovat, pokud karmický úkol neplní.

990,00 Kč

DIAGNOSTIKA KARMY

ON-LINE kurz Hlavním tématem tohoto e-booku je vytvoření inkarnoskopu Hlavím pomocníkem je kyvadlo. Zjistíte, co z minulé inkarnace ovlivňuje Váš současný život. Podíváte se do svého minulého života, kým jste byli, jaké jste měli sociální postavení. Pokud Vás zajímá, jakou v tomto životě hráli roli osoby, které znáte ze své současné inkarnace, můžete si to zjistit a nejen to, také to, jakým způsobem jste svůj minulý život ukončili. DOSTANETE : 60 stran - dostanete na email po zaplacení

990,00 Kč

OSOBNÍ PROFIL DLE TAROTU

seznámení s Tarotem charakteristika velký Arkány jak vypočítat životní symbol jak určit životní stezku jak určit růstový symbol DOSTANETE : 26 stran - dostanete na email po zaplacení

490,00 Kč

KARNEOL+CITRIN

Žlutá barva přináší teplo a pocit spokojenosti. Připomíná nám sluníčko, které nás prohřeje na duši a uvolní negativní myšlenky. materiál: bižuterie obvod cca 18 cm kuličky 5 mm navléknuto dvojitě na gumičce

90,00 Kč

  ZASVĚCENÍ on-line

  • zvýhodněná cena
  • můžete začít kdykoliv
  • skripta na email
  • certifikát na email
  • před zasvěcením Vám vyčistím čakry
  • jak probíhá zasvěcení na dálku - info zde

  I.stupeň ANDĚLSKÉ LÉČENÍ

  V podrobném manuálu najdete:

  • Kdo jsou Andělé a jakou úlohu hrají v našem životě
  • Poslání andělů
  • Jak vypadají
  • O co můžeme anděly požádat
  • Co člověk cítí při kontaktu s anděly
  • Andělské řády
  • Jak navázat spojení s anděly
  • Andělské afirmace
  • Andělské písmo
  • Andělské léčení
  • Jak uvolnit karmu
  • Jak odpustit
  • Jak se chránit
  • Andělé hojnosti a energie peněz
  • Automatické psaní
  • Jak vyrobit svěcenou vodu
  • Test k poznání své duchovní podstaty ( jaký jste typ duše )
  PŘEDPOKLADY : žádné
  DÁLE JE MOŽNÉ POKRAČOVAT: II. stupeň Andělské reiki
  DOSTANETE:skripta cca 64 stran, certifikát na vyžádání na email

  Zasvěcení probíhá na dálku - info zde , nebo osobně ve Dřísech


  CHCI SE OBJEDNAT

  II.stupeň ANDĚLSKÉ REIKI
  Zasvěcení do léčivé síly Andělů je metoda, která vyvolává harmonii mezi tělem, duší a duchem, aktivuje samoléčebné síly těla, ducha a duše. Energie andělského reiki je jiná, než např. energie při Usuiho Reiki. Je ale bezesporu stejně účinná. Naučíte se pracovat s touto energií, zjistíte, že i Vy máte ty nejlepší pomocníky, kteří vás opravdu nikdy nezklamou. Je nutné ale o jejich pomoc vždy požádat.
  V podrobném manuálu najdete:

  • andělské léčení na vyšší úrovni
  • andělské symboly k léčení, k řešení partnerských vztahů, speciál.symboly
  • využití fialového plamenu
  • seznámení s energií sedmi paprsků
  • automatická psaní, kresba
  • odpoutání přivtělených duší
  • a další zajímavosti
  PŘEDPOKLADY : I.stupeň Andělské léčení
  DÁLE JE MOŽNÉ POKRAČOVAT: III. stupeň Andělské reiki (předpoklad být mistr/učitel jakékoliv linie)
  DOSTANETE:skripta cca 34 stran, certifikát na vyžádání na email

  Zasvěcení probíhá na dálku - info zde, nebo osobně ve Dřísech

  CHCI SE OBJEDNAT

  III.stupeň ANDĚLSKÉ REIKI MISTR UČITEL

  Pro předávání andělského reiki a léčení je nutné být:

  Mistr učitel jakékoliv linie+absolvování Andělského léčení+Andělského reiki II.

  Získáte mistrovské symboly a zasvěcovací techniky pro napojování na Duhový most

  Skripta (24 stránek), certifikát-při dálkovém zasvěcení obdržíte emailem.


  DOSTANETE:skripta cca 20 stran, na vyžádání certifikát na email

  Zasvěcení probíhá na dálku - info zde , nebo osobně ve Dřísech

  CHCI SE OBJEDNAT

  NANEBEVZATÍ MISTŘI A ARCHANDĚLÉ

  Zasvěcení této linie obsahuje propojení s paprsky Archandělů:
  • MICHAEL (odvaha, ochrana, síla, pravda)
  • RAFAEL (léčení, celistvost, jednota)
  • GABRIEL (síla, vize, inspirace)
  • JOFIEL (moudrost, inspirace, radost, osvícení)

  A Nanebevzatých Mistrů:

  • SAINT GERMAIN (změna, transformace, svoboda, nové začátky)
  • KWAN YIN (soucit, milosrdenství, odpuštění)
  • KUTHUMI (mír, spokojenost se sebou a svými bližními)
  • MARIA (soucit, požehnání, léčení; ochrana žen a dětí)
  • SERAPIS BEY (čistota,důvěra,)
  • PADRE PIO (uzdravení, odpuštění, duchovní růst)
  • BUDDHA (vnitřní mír, radost, duchovní růst)
  • JEŽÍŠ (léčení, odpuštění, oddanost, důvěra, manifestace)
  • MERLIN (božská magie, psychické schopnosti)
  • MAITREYA (radost, požehnání a lásku nám i ostatním živým bytostem)
  • SANAT KUMARA (osvobození pozemského od nízkých energií a otevření Ducha)
  • ABUNDIA (důvěra, blahobyt, finance)

  Zasvěcení mistr - učitel : v případě, že máte mistrovský titul

  Zasvěcení uživatel: zkušenost s energetickou prací

  Zasvěcení probíhá na dálku - info zde