ENERGETICKÉ ČIŠTĚNÍ

Při konzultacích používám pastelky, kyvadlo, meditace, karty .....

Někdo cítí úlevu těměř hned, jinému vše dosedá do několika dnů, týdnů


OSOBNÍ SEZENÍ do 90 minut

Probíhá: Zahradní 266, Dřísy

Objednání: email:radka-antosova@seznam.cz / mob: 608 483 267

1.600 Kč


ON-LINE poradenství

Napište mi, co Vás trápí a jaké téma ode mě chcete vykreslit a vyčistit. Cena je uvedena za jedno téma. K čištění žádám o svolení, nedostanu-li souhlas k čištění. Není vhodný čas k čištění. Budou Vám vráceny peníze. Vše obdržíte na email. K čištění potřebuji znát: Vaše jméno, příjmení, datum narození. U čištění prostor - půdorys čištěného prostoru.

800 Kč


Jaký témata čistím:

ČAKRY, AURA - zdarma při každém čištění

  • Pokud jsou naše čakry v nerovnováze, cítíme se vykolejení, unavení ..... Čakry by měli být v rovnováze jak svou velikostí, tak i čistotou.
  • O čakrách více zde
  • Zjistím optimální velikost čakry. Aktuální stav Vašich čaker. Harmonizace čaker
  • Chcete se to naučit - můžete se to naučit v kurzu
VZTAHY = Vy, partner, kolega, tchýně, děti, rodina

Jak jsem na tom s partnerem, s matkou, otcem ... Jak působíme jako rodina. Rodiče nám zasahují do vztahu, do výchovy . Chlap si nerozumí s mým synem z předešlého vztahu. Mám odejít / zůstat ve vztahu. S jakým mužem mám být. Jak jsem na tom s kolegou s nadřízeným. Mužete si vyčistit vztah od bývalého, proč si nedokážu najít partnera, mám problém s kolego ..... 

TĚLO = vnitřní bloky, změny v životě, fóbie, zdraví, čakry

Strach např: řídit auto, že si nenajdu toho pravého, ztratím práci aj. Rozhodnutí jestli zůstat anebo odejít z práce. Jestli jít podnikat. Výběr školy (vypište obory, školy). Mám se přestěhovat či zůstat (napsat adresy).Mám bydle v domě či v paneláku. Mám se přestěhovat k partnerovi, kamarádce.

PROSTORY - byty, kanceláře

Existují určitá místa, kde se z nevysvětlitelných důvodů nikomu nedaří. Očištuji prostory 100 m² (byty, kanceláře, pokoje, pracovny ...) Očišťuji od nepříjemných energiích, po předešlých nájemnících, zemřelých aj. Podíváme se na negativní zóny, psychozóny, léčivé zóny, Andělské zóny


UKÁZKY