Zasvěcení na dálku

  • dle domluvy na email:u-carodejky@seznam.cz
  • domluvíme den, čas
  • skripta - při platbě předem - Vám přijdou na email
  • certifikát na vyžádání email

→  zasvěcení na dálku je stejně účinné jako osobní. Jedná se o přenos energie.
→  zasvěcení na dálku může být silnější než osobní. Dokážete se více uvolnit. Tudíž máte daleko lepší prožitky.
→  pri osobním zasvěcení Vám můžou vadit ostatní. Tudíž se tolik neotevřete energiím.
→  zážitky při zasvěcování jsou jen obohacením, nikoliv podmínkou. Je jedno zda něco cítíte či ne. Škála pocitů je od vnímání vln přicházející energie, tlaků, pocitu zimy, tepla,radosti,uvolnění, bezpečí . Každý má své vlastní prožitky.

Jak zasvěcní na dálku probíhá ?

→  domluvíme termín, zašlete mi Vaše celé jméno, datum narozenína dohodnutou dobu + cca další hodinu si zajistěte, abyste nebyl/a nikým rušen/a. Zvolte tichý pokoj. Nedoporučuji mít u sebe domácí mazlíčky - jejich energie jsou citlivé a mohli by vše narušit.
→  na dohodnutou dobu si zajistěte, abyste nebyli ničím rušeni. Na zasvěcovací proces je vhodné zapálit bílou svíci, obklopit se energiemi, ke kterým máte vztah -andělské karty a sošky vhodné u andělských zasvěcení, kameny a minerály jako například ametyst, křišťál, pustit relaxační hudbu (beze slov) apod.
→  chvilku před začátkem můžete pozvat duchovní průvodce, Anděla Strážného.....Také se můžete 3x zhluboka nadechnout a vydechnout.
→  lehněte si na záda a ruce podél těla dlaněmi nahoru. Jestliže sedíte nohy dejte na podlahu a ruce na stehna dlaněmi nahoru. V obou případech doporučuji mít zavřené oči a volně přijímat energie, nemusíte nic křečovitě očekávat.


Vyslovte: Prosím ve jménu světla a lásky, aby mi mé vyšší já umožnilo přijmout / název zasvěcení//

a už jen si vychutnávejte ten pocit. Můžete cítit náhlé teplo, či mravenčení, mít různé obrazce, začnou téct slzy, nebo náhlý kašel ..... Jestli usnete tak to nevadí - energie si vše najde sama. Naopak jste víc přístupní energiím.
po zasvěcení, zasílám skripta + certifikát
Reakcí je opravdu mnoho. Budu ráda, když se zpětně se svými zážitky podělíte